займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Hızlı Kilo Almak İçin Yapılması Gerekenler

kilo-almak

Çevremizde zayıf olup da kilo almak isteyen sayısız kişi bulunuyor. Kilo vermek kadar kilo almakta oldukça zor bir durumdur. Aslında kilo almak zannedildiği kadar zor değildir.

Kilo almak insandan insana değişiklik gösterir. Kimi çok yer almaz, kimi az yer almaz, kiminin hastalığı vardır almaz, kiminin genetik olarak zayıflığı vardır almaz. Bu sebepler sürekli çoğalır ancak genel sorun kilo alamamaktır.

Diyetisyenlere gelen en çok sorular genelde “nasıl kilo alabilirim?”, “hızlı kilo almam için neler yemem gerekir?”, “kilo aldırıcı besinler nelerdir?” gibi sayısız soru gelmektedir. Sorulan bu sorulara makalemizde olabildiğince yanıt vermeye çalışacağız.

Eğer az yiyen biriyseniz yapmanız gereken ilk şey, iştah açıcı ürünler kullanmaktır. Bu ürünleri kullandıktan sonra öğünlerinizi artırarak yemeye devam etmelisiniz.

Eğer çok yiyen ama kilo alamayan biriyseniz, aldığınız günlük kalori miktarını bilmek gerekir. Her gün aldığınız kalori miktarı hesaplandıktan sonra, öğünlerinizde daha fazla yemek yemeniz için takviyeler yapılması şarttır. Bu takviyeleri mutlaka diyetisyen kontrolünde yapın. Yiyeceğiniz her besin sağlığınıza olumsuz etki yaratabilir.

Eğer hastalığınız var ve kilo alamıyorsanız, ilk olarak hemen hastaneye gidip bağırsak kurdu testi yaptırmalısınız. İdrarınıza bakılarak yapılan bu test çok kısa sürede sonuçlanmaktadır. Eğer bağırsak kurdu varsa eğer doktorunuzun vereceği etkili bir ilaç sayesinde bu canlılardan kurtulabilir ve otomatik olarak kilo almaya başlarsınız. Eğer doktora gitmekten çekiniyorsanız veya durumunuz yoksa, kabak çekirdeği yemenin bağırsak kurdunu vücutta öldürdüğünü söylemekte yarar var.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Kilo aldırıcı besinlerin başında elbette ki karbonhidrat değeri yüksek besinler geliyor. Karbonhidrat değeri yüksek besinler başında hamur işi geliyor. Ekmek, poğaça, börek, mantı gibi besinler karbonhidrat açısından oldukça zengindir.

Sürekli yemek yiyen ve alamayan insanlar, bahsettiğim karbonhidrat yüklü besinleri yeseler dahi kilo alamayabiliyorlar. Bunun için bir önerimiz daha var. Kilo almak isteyen kişilerin (özellikle erkeklerin) yaptıkları ilk şey bir body salonuna yazılarak, düzenli olarak fitness yapmaktır. Body yaparken yanında alacağınız gainer adı altındaki ek besinler sayesinde kilo alabilirsiniz.

Gainer nedir?

Halk dilinde ek besindir. Toz şeklinde ve süt-su ile karıştırılarak içilir. Günlük olarak toplam 1250 kalori içeriğe sahip olanları mevcuttur. Yani 3 bardak gainer, 3 büyük pizza yerine geçiyor desek yanlış olmaz sanırım.

Body yapmazsanız ve sadece gainer ürünlerini kilo almak amacıyla kullanırsanız hiçbir şekilde fayda sağlayamazsınız. Unutmayınız ki; her insanın kilo almasının mutlaka bir yolu vardır. Bütün yolları deneyin ve fit görünümünüze ulaşmaya çalışın. Bunu ne kadar erken yaparsanız, psikolojik olarak da o kadar rahatlarsınız.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , , ,

2 Yorum Hızlı Kilo Almak İçin Yapılması Gerekenler

  1. Zeliş diyor ki:

    Yeni nesil lpg diye bir cihaz çıkmış. Bölgesel kilo vermede çok etkiliymiş. Hem selülitleride yokediyormuş. Duydunuz mu ?

  2. fatih diyor ki:

    hayır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>