займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Her Kadın Modaya Uymak Zorunda Mı?

moda

Başlıktan da görebileceğiniz gibi, bu yazımızda farklı bir açıdan, bilindik bir konuya değineceğiz. Kadınlar için modaya uymak zorunlu bir şey midir? Sıra dışı olmak insanı toplumda aykırı bir yapıya mı büründürür? Bu ve buna benzer sorulara cevap vermeye çalışacağız. Malum, günümüzde hemen her kadının yeni ürünlere ve modaya göre hareket ettiği giyim anlayışında, bu soruları sormak oldukça önemli bir konu olmaktadır.

Bize kalırsa, bir kadın için moda kelimesi sadece hafızasında yer alan sıradan bir kelime olmalıdır. Yani, kadınlar modaya uymak zorunda değildir. Hiç bir zaman, diğer insanların kombinleri gibi giyinmek zorunda değildir. Ya da, büyük markalar tarafından üretilmiş olan kıyafetleri giyme gibi bir zorunluluk söz konusu değildir. Aksine, her kadın kendine has bir tarzı yakalar ise ve kendine yakışanı giymeye çalışır ise, çok daha güzel, çok daha şık bir yapıya sahip olacaktır. Tabii, bu konuda ne zaman? Nerede? Ne? Sorularını her giysi seçiminden önce sormak önemli bir konudur.

Doğru Tercih, Bireysel Giyim


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Modaya uymak zorunda değilsiniz. Aksine, modaya uymadan kendi istekleriniz doğrultusunda çok daha şık bir şekilde giyinebilirsiniz. Lakin, bunu yaparken asla mêkanları ve bazı temel unsurları göz ardı etmemelisiniz. Örneğin, bir iş yemeğine giderken, modaya uymuyorsunuz diye, o geceye aykırı giymeniz, sizlere şıklık yerine zarar verecektir. Bunun yerine, yapacağınız tüm giyim tercihleri, gideceğiniz alana ve aktiviteye göre uyumlu olmalıdır. Lakin, asla diğer insanlar gibi aynı markaları ve kombinleri tercih etmeyin. Onlar gibi düşünün. Lakin, onlardan farklı giysi seçeneklerini kendinize yaratın.

Ufak Farklılıklar, Büyük Markalardan İyidir

Bir çok kadın, en pahalı markalar ile şık görüneceğini düşünür. Oysa ki, bu çok yanlıştır. Hiç bir zaman markaların doğrudan bir kadını güzel yapacağı söylenemez. Bu nedenle de modaya uymak için, marka delisi olmanız gerekmiyor. Bazen, çok ufak değişiklikler ve kıyafet konusunda ufak bir terzi değişikliği dahi, sizi yansıtmaya ve daha şık olmanıza yeterli olabilir.

Unutmayın; moda, herkesin anladığı değildir. Moda, herkesin gördüğü; lakin, her insanın farklı anladığı ve kendine uyarladığı bir şeydir. Ancak, bu doğrultu da farklı ve şık olunması mümkün olur.


Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>