займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Hayatınıza Kolaylık Katacak Pratik Öneriler

hayatınızı kolaylaştıracak öneriler

Koşuşturmayla geçen günlerimizin yoğunluğu arasında, bazı işlerimize yetişemiyoruz. Ancak geciken işlerimizi günlük ertelesek de yine bizden başkasının yapamayacağını bilmeliyiz. Hayatımızı bir nebze kolaylaştıracak, pratik önerilere kolay vererek, işlerimizi zaman sıkıntısı çekmeden halledebiliriz.

Her ay düzenli gelen faturalarımızın, hepsi aynı gün gelmiyor maalesef. Doğal gaza ayrı, suya ayrı gün ayırmak ta zorlanabiliyoruz. Bu nedenle faturalarınıza otomatik ödeme talimatı vererek, faturaların derdinden kurtulabilirsiniz.

Hayatınızda unutmamanız gereken önemli günler mutlaka vardır. Tabi hediyenizi son dakikalara bırakmak, karşınızdakinde kendisine önem vermediği düşüncesi uyandırır. Sevdikleriniz mutlu etmek ve zor duruma düşmemek için, telefonunuzun hatırlatma kısmına özel günleriniz, iki gün önceden hatırlatıcı notlar düşmek yardımcınız olacaktır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Ev alışverişine çıkacaksınız, listeyi yapıyor ama yine de eve geldiğinizde bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsunuz. Bununla vakit kaybetmemek için, evinizde gözünüzün önünde olan müsait bir duvara, beyaz bir tahta asın. Yanına da bir kalem iliştirin.

Almanız gerek malzemeleri, bittiği an, unutmadan tahtanıza not alın. Böylelikle tek tek liste hazırlamak zorunda kalmayacaksınız. Listeniz zaten önceden hazır olmuş olacak.

Evden aceleyle çıktınız ve acaba ocağı açık mı bıraktım, kombi açık mı diye düşünüyor ve emin olamıyor musunuz? Geri dönmek de size vakit kaybettirecek. Bununda bir çözümü yok değil.

Artık akıllı telefon dediğimiz son teknolojilerden faydalanarak evimizin elektriğini, kombisini telefonlarınızdan kontrol edebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken, evdeki cihazlarınızı telefonunuzla uyumlu hale getirerek,komut sisteminden faydalanmaktır.


Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>