займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Güzelliğiniz İçin Bize 1 Dakika Ayırır Mısınız?

kadin

Evet, kadınların hayatta ki bir çok isteğinin en başında yer alır “GÜZELLİK”. Bu nedenle, bugün ki konularımızdan biri güzellik olsun istedik. Üstelik, güzel bir araştırma neticesinde sizlere işe yarayacak bilgiler topladığımıza da inanıyoruz. Neyse, lafı fazla uzatmadan doğrudan ufak sırlarımıza geçelim. Kim bilir, belki bir sırrımız; büyük bir sırrın kapısını aralar ve güzelliğiniz yeni bir hayata neden olur.

Ruj Seçiminde Daha Sıcak Renkler Tercih Edin

Evet, bir kadın için en temel unsur dudaklardır. Kimi zaman şık ve sevimli biri, kimi zaman şehvet dolu biri olmanızı sağlayabilir. Bu nedenle de, dudaklarınızı korumanız ve onları en iyi şekilde sunmanız çok önemlidir. Bu konuda, olabildiğince dikkatli hareket etmenizi ve daha sıcak renkleri tercih etmenizi öneriyoruz. Güzel bir yemek için kırmızı, gündelik bir makyaj için açık gül pembesi tercih edebilirsiniz. Hem pozitif, hem de daha şık bir görüntü katacaktır dudaklarınıza.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Kaşlarınızı Belirginleştirin

Kaşlarınızı asla saklamayın. Tabii, abartılı bir şekilde de makyaj yapmayın. Tam kıvamında yapılacak olan makyajlar ile, kaşlarınızı belirgin bir hale getirmeniz, ne ince, ne de kalın; tam kıvamında yüz kıvrımları ile uyumlu bir hale getirmeniz, yüzünüzün tamamını çok ciddi oranda etkileyecektir.

Saçlarınız Bazen Salaş Olabilir

Evet, saçlarınıza sürekli olarak belli düzende bakım yapmak zorunda değilsiniz. Özellikle de gündelik yaşamda buna hiç gerek yok. Aksine, salaş ve rahat bir saç yapısı her zaman bir kadını çok daha farklı, çok daha seksi bir görünüme kavuşturabilir.

Yukarıda yer alan 3 temel unsur; dudak, kaş ve saç… İşte bu unsurlara yeterince dikkat eder, diğer unsurları da bu durumlar ile orantılı olarak sağlar iseniz, sanırım normale göre biraz daha çekici olmanız en kötü ihtimal mümkün olacaktır.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>