займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Güzel Bir Fön Çekebilmek İçin İpuçları

Güzel Bir Fön Çekebilmek İçin İpuçları

Tüm bayanlar saçlarının güzel görünmesine çok dikkat ederler. Bu nedenle güzel görünebilmek için genellikle fön çekmeyi tercih ederler. Tabi bunu yaparlarken ufak ipuçlarına ihtiyaç duyarlar. Güzel bir fön çekebilmek için ipuçları şöyledir;

  •      Fön çekilecek olan saç her zaman temiz ve yıkanmış olmalıdır. Çünkü temiz saç her zaman çok daha kolay ve çabuk şekil alır.
  •      Yine fön çekerken yanınızda bir kişi daha bulunursa daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.  Bilindiği gibi özellikle saçın arka kısımlarını görmek zordur.
  •      Saçlarınızın fön çekerken yanmamasını ve daha kolay şekil almasını sağlamak için mutlaka saçınızın hafif nemli olması gereklidir.
  •      Fön çekerken sıralamaya dikkat edilmelidir ve önce arkadan başlayarak fön çekilmelidir. Bilindiği gibi tüm kuaförler de fön çekerken arkadan başlarlar.
  •      Fön çekerken mutlaka fön makinesi ve fön çekme özelliği olan makineler kullanılmalıdır. Saç kurutma makinesi kullanarak fön çekemezsiniz.
  •      Saçınızın en ön kısımlarına en son aşamada fön çekmeniz gerekir.
  •      Fön çekmek için saç tellerinize ve saç şeklinize en uygun olan fön başlığını tercih etmelisiniz. Aksi halde baya uğraşa bilirsiniz.
  •      Fön çekerken özellikle giyilen kıyafete uygun olacak modeller tercih edilmelidir.  Böylelikle doğal bir görünüm elde edersiniz.
  •      Son olarak da fön çektiğiniz günlerde mutlaka soğuk ve yağışlı havalar olmaması gereklidir. Böyle günlerde çektiğiniz fön maalesef fazla dayanıklı olmayacak ve çok çabuk bozularak güzelliğini kaybedecektir.

Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Eğer verilen bu ipuçlarına dikkat ederek fön çekerseniz kusursuz ve çok güzel bir görünüm elde edeceksiniz. Saçlar bayanların fön çekmesi ile pırıl pırıl ve harika bir görünüme kavuşacak ve sizlere tarz yaratacaktır. Güzel bir fön için mutlaka yukarıdaki ipuçlarına dikkat edin.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>