займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Gündelik Yaşamda Erkek Giyimi

erkek-2013-moda

Erkekler için moda kavramı genelde yanlış algılanır. Daha doğrusu, bir çok erkek modayı pek fazla umursamaz ve bunu ciddiye almaz. Oysa ki, moda ile çok içli dışlı olmadan hafif yakınından takip etmek dahi, bir erkeği o yıl ile uyumlu ve şık bir hale getirebilir. Bu nedenle, 2013 yılına sayılı günler kalmışken, değerli erkek ziyaretçilerimize bazı ufak moda tüyoları vermek istedik.

Öncelikle, 2013 yılı sadeliğin yılı olacak. Renkli ve cıvıl cıvıl giysilerin yerine, daha sade ve daha ciddi erkek giyim seçeneklerini tercih etmelisiniz. Genelde, siyah, beyaz ve bu tonlarda ki renkler uyumlu olarak kombin edilebilir. Örneğin, gündelik yaşantınız içerisinde resimli siyah tonlarında sade bir t-shirt; altına blue jean ve spor bir ayakkabı kombini yaparak, şık ve 2013 yılı gündelik modasına uyumlu bir bey olabilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Özel geceler ve iş hayatında ise, genelde takım elbisesi tercih edileceği için; 2013 yılında kravatları atıyoruz. Bu yıl, sadece kumaş pantolon ve üzerine hafif vücudu saran dar bir gömlek giyiyoruz. Tabii, bu kombin seçeneği için biraz kas ve vücut şart. Zaten, bu moda da ki temel mantık ve hedef ise; erkeksi görüntüyü gün yüzüne çıkarmak. Biraz takım elbise unsurları, biraz erkeksi özellikler ile, hem şık hemde çekici bir bey olabilirsiniz.

Tabii, her erkek modayı hafiften takip etse de, genel anlamda kendi zevk ve isteklerini ihmal etmemelidir. Moda ile uyumlu, lakin; kendi istekleri doğrultusun da giyinen erkekler, öz güven açısından da daha iyi bir durumda olmaktadır.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>