займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Göbeğiniz Sizi Rahatsız Etmesin

Göbeğiniz Sizi Rahatsız Etmesin

Bayanların ve erkeklerin fazla kilolarını vücutlarında en çok belli eden göbeklerinin şekle girmesi ve formda görüntü sağlamaları için yapılması gerekenleri bu yazımızda sizler için hazırladık.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Dikkat etmeniz gereken göbekteki yağlanma mı? Yoksa göbeğinizdeki rahatsız edici şişlik mi? Bunları birbirinden ayıran farklı etmenler vardır. Eğer göbeğimde yağlanma var diyorsanız karın kaslarını çalıştıracak mekik hareketleri ve farklı spor hareketleri yapmalısınız. Tabiî ki sporun yanı sıra dikkat etmeniz gereken önemli detay beslenme alışkanlığınız olacaktır. Beslenme alışkanlığınızda önemli olan doymuş yağlardan, dondurulmuş ürünlerden, şekerlerden, undan uzak durmanız olacaktır. Özellikle şeker kullanımının insan vücudu için hiçbir faydası olmadığı gibi göbek bölgenizin yağlanmasına sebep olan tüketimine en dikkat edilmesi gereken besin maddesidir. Şekeri vücudunuz doğal olan meyvelerden almalıdır. Gelelim göbeğinizdeki şişlik için yapmanız gerekenlere. Öncelikle düzenli su içmek şişliğiniz gidermekte önemlidir. Su tüketiminde dikkat etmeniz gereken herkesin kendi bünyesi kadar su alması gerektiğidir. Tüketeceğiniz besinlerde ise ekmekte beyaz ekmek değil çavdar ve tam buğday ekmeğinin yenilmesi, yeşil sebzelerde çiğ olarak tüketime ağırlık verilmesi, tahıllar ise kontrollü yenmeli, karbonitlardan uzak durması tavsiye edilmektedir. Süt ürünleri göbeğinizde şişlik yaratması yani gaz yapacağı için kontrollü tüketmeniz gereken bir besin maddesidir. Göbeğinizin şişkinliğinin nedenlerinden biride bağırsaklarınız olabilir. Bağırsaklarınızın sağlığı ve şişkinliği önlemekte beslenmenize dikkat etmeniz gerekmektedir. Sağlıklı bir insanın günde üç kez tuvalete gitmesi uzmanlardan tarafından tavsiye edilen tuvalet alışkanlığıdır. Eğer üç kez tuvalete gitmiyorsanız beslenme alışkanlığınızı mercek altına almanız gerekmektedir.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>