займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Genel Anlamda Silkroad Online İncelemesi

silkroad_online

Online oyun sektörü ve takipçileri gerek ülkemiz içerisinde, gerek dünya genelinde oldukça fazladır. Öyle ki; diğer bir çok oruna göre, online oyun takipçileri oyunlarına çok daha sadık ve çok daha sıkı takipçileri olmaktadır. Bu yazımız da, oldukça sıkı takipçilere sahip olan ve dünyaca bilinen bir online oyunu; Silkroad Online’ı ele alacağız.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Silkroad Online; adından da anlayacağınız gibi, İpek Yolu ismini taşımaktadır. Kullanıcılara, İpek Yolu haritası üzerinde sorunsuz bir şekilde ticaret yapma imkânı sunan Silkroad Online, temel olarak level yani, seviye atlama, bu şekilde karakterin güçlenmesini sağlama mantığına dayanır. Levelinize göre, ne kadar çok sizlere sunulan yaratıkları keser iseniz, onlarla savaşır iseniz, kısa süre içerisin de bir üst seviyeye ulaşmanız daha rahat olacaktır. 20 Levele ulaşmanız durumunda ise; sizlere, 3 farklı meslek grubu sunulur. Bunlar; Trade (Kervancı) – Hunter (Koruyucu) – Thief (Hırsız) Şeklindedir. Bu mesleklerden biri, sizi karakterinizin ileride oyunda yer alacağı kısmı seçmektedir. Malum, kervan yolu üzerinden bu mesleklerden Trader ve Hunter ortak olarak çalışır, Thief bunların her zaman düşmanıdır. Sizler, 20 levelde hangi tarafta olduğunuzu tercih edersiniz. Tabii, oyun bu kadarla bitmiyor.

Daha bir çok farklı yaratık ile savaşmalı, yüzlerce görev yapmalı ve seviyenizi en kısa süre içerisin de üst düzeye çıkarmalısınız. Aksi halde, diğer karakterlerden geri kalabilirsiniz. Ticaretin yanı sıra, kale savaşları ve benzeri unsurlar, guildler gibi kavramların da olması; ne kadar çok level atlarsanız, o kadar güçlü olacağınıza gösterge olmaktadır.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>