займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Ferrari Italia 458 İncelemesi

Ferrari-458-Italia

Ferrari Italia 458’yi tanıtabilmek ve anlayabilmek için ilk önce Ferrari markasını detaylı incelememiz gerekmektedir hatta tarihine ve marka tanıtımını kısaca yapmamız gerekir. Sonrasında ise Ferrari Italia 458 ‘yi tanıtmak için zaten kısa ve öz cümleler yetecektir ama o kısa ve öz cümlelerin altını doldurmak için Ferrari markasını tam olarak anlatmalıyız.

Ferrari teknolojisi nasıl üretilir?

İtalyan spor ve lüks otomobil devi Ferrari spor araçları tam bir kapalı kutu olarak üretilir. Çünkü İtalya ‘da bulunan üretim fabrikalarının bulunduğu bölgeye Ferrari çalışanları hariç kimse giremez. Ciddi bir ar–ge’si olan marka tüm teknoloji geliştirmelerini ve üretimlerini o bölge de yapmaktadır. Öyle ki bu üretim kasabasında çalışmak bir çok İtalyan vatandaşının hayalini süslemektedir. Bu da gerçek bir marka olduğunu belli eder.

ferrari 458 italia 9 300x224 Ferrari Italia 458 İncelemesiFerrari teknolojisi ciddi yatırımlarla, kapalı bir kasaba görünümü olan fabrikada araştırılıp geliştirilip ve aynı kasaba da üretilmektedir. Buraya basın mensubu alınmaz alınırsa da teknolojileri hakkında çok fazla bilgi edindirmezler. Ancak Ferrari spor otomobillerinin, spor otomobil kurallarını değiştiren teknolojilere öncülük ettiğini söylemeliyiz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Ferrari tasarımları nasıldır?

Ferrari oturmuş bir tasarıma sahiptir. Her bir aracı farklı olsa da aynı karakteristik özelliğine sahiptir. Pekala bu nasıl bir açıklamadır diye aklınızdan haklı soru geçebilir ve bunu açıklamak gerekirse; Tüm Ferrari araçlar kırmızı ve sarı renktedir ve iki kişiliktir ancak spor otomobil olanları diye not eklemeliyiz çünkü SUV segmenti olan 4 x 4 üretimine de 2000 ‘li yıllarında başlarında başlamışlardır. Farlar ve arka konsollar da hep klasik çizgidedir Ferrari’de.

Ferrari 458 Italia 1 300x246 Ferrari Italia 458 İncelemesiFerrari markası olarak müthiş aerodinamik tasarımlarla tam bir spor otomobil markasıdır ve her bir araç tasarımına ayrı bir kişilik oturtmayı başarabilen ender otomobil markalarından biridir.

Bu iki özelliği söyledikten sonra Ferrari Italia 458 nasıl bir otomobildir bunu cevaplayalım.

Ferrari Italia 458 gerçekten ilginç özelliklere sahip bir ve spor otomobil piyasasında iddialı bir yere sahiptir. Öyle ki Ferrari Italia 458 sahibi olabilmek için seçkin kişilerden olmak zorundasınız çünkü sınırlı sayıda üretilmiş ve seçkin kişilere satılma şartı ile piyasaya çıkmıştır.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>