займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Facebook Arkadaş Ekleme Çıkarma Butonu

Ekran-Alıntısı

Son zamanlarda tanımadığınız kişilerden sürekli arkadaşlık isteği alan kişiler Facebook’tan arkadaş eklemeyi engellemek isteyebilir. Yada arkadaş ekleme butonu kapalı olan kişiler bu anlatacağım yöntem ile arkadaşlık ekleme butonunu açabilirler. Aslında çok zor birşey değil ama Facebook’un tasarımının değişmesi ile arkadaşlık butonunu ekleme kaldırmayı bulmak oldukça sıkıntılı hale geldi.

Yapmanız gerekenleri anlatayım.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Facebook.com’a giriş yaparak profilinize giriniz. Facebook profilinizde sağ üst köşede Anasayfa yazan butonun yanındaki kilit işaretine tıklayınız. Gizlilik Kısayolları başlığında alt başlıklar görünecektir. Gizlilik Kısayollarının altında –> Benimle Kimler İletişim Kurabilir ? tıkladıktan sonra açılır menüde Bana kimler arkadaşlık isteği gönderebilir butonunu göreceksiniz. Zaten altta paylaştığım resimdende bu yer açıkça anlaşılıyor.

Ekran Alıntısı 212x300 Facebook Arkadaş Ekleme Çıkarma Butonu

 

 


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>