займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Evinizi, Kendinize Göre Yaratın!

ozgun-dekorasyon

Bir insan için, yaşamının büyük bir kısmının geçtiği yerlerdir evler. Bu nedenle de, neyin nerede olduğu, nasıl dizayn edildiği ya da en ufak bir elektronik aletin dahi nerede, ne amaçla kullanıldığı çok önemli bir konu olmaktadır. Ne yazık ki bir çok insan bu konunun ehemmiyetini net olarak bilmemekle birlikte, çok bilinçsiz bir şekilde hareket etmektedir.

Her şeyden önce, insanlar evlerini düzenlerken asla özgür düşünmüyorlar. Bu durum evin içerisinde kullanılacak olan mobilyaların seçiminde dahi böyle. Yani, en basitinden bir yatak odası takımı… Tüm mahremiyetin söz konusu olduğu bir alan. Sizden başka kimse görmüyor ve tamamen sizin rahat etmenize uygun olması gereken bir oda. Lakin, insanlar bu odalarda dahi, tamamen moda ile uyumlu hareket ederek, insanların düşüncelerine bağlı kalarak yatak odası takımı seçiyor. Aslında gözle görülür bir durum olmasa dahi, bu durum insanların pozitif enerjisine ciddi oranda engel oluyor ve istedikleri ortamı bir türlü elde edemiyorlar.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Evinizi Baştan, Kendinize ve İsteklerinize Göre Yaratın!

Eğer, evinizden sürekli olarak pozitif enerji almak istiyor ve evinizin her köşesinde rahatça yer almak istiyor iseniz, onu baştan tasarlayın, düzenleyin. Oturma odasında 4’lü bir mobilya takımı olacak diye bir zorunluluk düşünmeyin. Çocuk odasında belli bir düzen olacak demeyin. Mutfağımda basit bir görünüm ve bir yemek masası olmalı demeyin. Siz, kendiniz nasıl mutlu hissediyorsanız öyle hareket edin ve kararlar verin.

Bazen, ufak bir armut koltuk dahi insanı mutlu edebilir ve daha verimli olmasını sağlayabilir. Ya da, yatak odanızda ki duvarların rengi dahi sizi olumlu olarak etkileyebilir ve bunlar iş hayatınızdan, özel yaşantınıza kadar sizleri olumlu etkiler. Bu nedenle de, evinizi düzenleme ve tasarlama aşamasında tamamen kendi isteklerinize göre hareket edin, sizlerde yaşam alanınızı özel olarak tasarlayın.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>