займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Evinizi de Süsleyin!

ylbanaevinizissleyin

İnsanlar yaşamları boyunca huzurlu bir hayat sürmek için kendilerine keyifli alanlar yaratır. Aslında çoğu zaman kullanılan; \”aslan yattığı yerden belli olur!\” deyimi, bir bakıma kendimizi yansıtan mekanlar tasarlamak açısından da önem arz eder ki hemen her güne pozitif ve keyif verici bir başlangıç yapabilmek için şansımız olsun.

Günümüzde yaşam alanlarımızı yeniden şekillendirmek, bizlere hem inanılmaz derecede keyif verici hem de zevklerimizi geliştirmek bakımından iyi bir pratik yapma şansı tanır. Evimizde kullandığımız ya da kullanmak için belirlediğimiz küçük küçük parçaları bir araya getirebilmek için harcadığımız çaba bizi çoğu zaman farkında olmadan hayata ve modaya karşı eğitir. Kısacası bazen sıkıldığımızı hissettiğimiz zamanlarda ufak pratik hareketler ve evimizi süslemek kendimizi öncekinden çok daha iyi hissetmemizi sağlayabilir.

Peki, evimize gelen misafirlerimiz? Sıcacık çay sohbetleri eşliğinde konuk ettiğimiz yakın dostlarımızı evimizde nasıl karşılamak isteriz? Konuklarımızın içeriye girmeden hemen önce dikkatlerini çekecek olan ilk detayın kapı önündeki paspasların olduğunu unutmayalım. Üzerine çok düşünülmeyen bu küçük detay aslına bakılırsa çok önemlidir. Tertemiz ve dekoratif açıdan şık bir ev görünümü sunmak için paspasların önemine dikkat çekelim.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Bununla birlikte yine can sıkıntısı yaşadığımız vakitlerde evimiz için küçük detaylara müdahale etmek sadece kapı önündeki paspaslarla sınırlı kalmamalı. Kapı önündeki ufak değişiklikten sonra öncelikli olarak hangi bölgeye yöneleceğimize karar vermeliyiz. Bunu da yine konuklarınızı düşünerek yapabiliriz. Mesela, yakın zamanda evimize gelecek konuklarımız varsa, onlar için şimdiden salonumuza özel bir hava katabiliriz. Salondaki bazı ufak çaplı düzenlemelerden sonra mutfak ve banyomuzu da yeniden küçük ama önemli değişikliklerle dekore edebiliriz.

Geniş kapsamlı ufak değişiklikleri tamamladıktan sonra, evimizin daha özgün bir görünüm sağlaması açısından aksesuarlarımıza eklemeler yapabilir ya da tamamını değiştirebiliriz. Biblolar, tablolar, vazolar gibi dikkat çekici ürünleri evimizin gözle görülür kısımlarına yerleştirmemiz bu konuda dikkatli olmamızı gerektirecektir. Yine çeşitli markaların satış mağazalarından satın alabileceğimiz dekoratif yastıklar da oturma odamıza farklı bir hava katacak olan diğer aksesuarlardan biri olabilir.

Unutmayın, bir evin şık ve özgün detaylarla örülü olması her zaman bizim elimizde. Sıklıkla, küçük düzenlemeler yaparak alıştığımız havayı dağıtabilir, böylelikle az da olsa kendimize farklı yaşam alanları sunmuş oluruz.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>