займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Et Beni Nedir?

et beni

Et beni genellikle 20-40 yaşları arasında kadın erkek fark etmeksizin cildimizde ortaya çıkan köksüz, deri çıkıntılarıdır. Et beni bir cilt hastalığıdır ve Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı’nın tıbbi ilgi alanındadır.

Estetik açıdan sizi rahatsız eden bu benler kimi insanda tek tük görünmesine rağmen kimi insanda onlarca hatta yüzlerce olarak farklı boyutlarda görülebilir.

Günlük hayatınızı olumsuz etkiledikleri bilinmektedir, örneğin istemsizce zedelenmeleri ile kanamaları yara olmaları, tıraş olurken kesilmeleri gibi birçok sorun ortaya çıkarmaktadırlar.

Et benleri tıbbi olarak tamamen zararsız oluşumlar olmasına rağmen insanları rahatsız etmektedirler.

Halk arasında sıkça duyulan ve son derece yanlış olan uygulamalar ile giderilmeye çalışılmaktadırlar ama bu daha ciddi sorunlara yol açmaktadır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Örneğin ip bağlama şeklinde et benini kurutmak aslında o bölgeyi kangren etmekle aynı şeydir. Canlı dokuyu çürümeye ve ölmeye sevk edilen bu davranışın neticesinde daha büyük sorunlar yaratılabilmektedir. Bunun dışında kızgın bir madde ile yakmak gibi işlemler halk arasında sıkça uygulanan yöntemlerden biridir. Bu uygulama da son derece tehlikelidir. Çünkü steril olmayan aletler ile bilgisiz ve yetkin olmayan müdahaleler enfeksiyon kapma riski doğurmakta, et beninden daha kötü gözüken cilt yanıklarına ve yara oluşumlarına sebebiyet vermektedir.

İşte bu yüzden eğer et benlerinizden rahatsız oluyorsanız ve hayatınızı idame ettirirken size zorluk çıkarıyorlarsa bir uzman hekime başvurmalısınız. Uzman hekimler yakma ve dondurma olmak üzere iki farklı işlem uygulamaktadırlar ve bu uygulamaları steril ve tıbbi aletler ile yapmakta buna rağmen takibini sürdürmekte ve birkaç günlük antibiyotik merhem tedavisi uygulamaktadırlar.

Aslında çözümü basit olan ve zararsız olan bu dejenerasyonlardan kurtulmak için kulaktan dolma bilgilere göre hareket etmeyiniz. Eğer böyle yaparsanız estetik kaygılarınızı arttıracak daha ciddi ve geri dönülmez sonuçlar doğurabilirsiniz.

Sağlıklı günler.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

1 Yorum Et Beni Nedir?

  1. Batuhan diyor ki:

    Bilgilendirme için teşekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>