займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Esmer Tenli Bayanlar İçin Makyaj Önerileri

esmer-makyaji

Her insanın farklı cilt tipleri, cilt tenleri vardır buna göre makyaj ürünleri kullanımında da cilt tipine uygun ürünler kullanılmalıdır. Esmer tenli bayanlar fondöten seçiminde, tenlerinden çok açık tonları, içinde sarılık olanları ve cilt renginden çok koyu tonları kullanmamalıdırlar. Aksi takdirde ciltte maske görünümü ortaya çıkabilir. Allık seçiminde pembe ve fuşya renklerini tercih edebilirsiniz. Göz makyajınızı sade kullanmayı sevenlerdenseniz canlı bir ruj tercih edebilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Esmer tenli bayanlar göz makyajında açık ve natürel renkleri kullanmalarında çok daha iyi görünüm sağlayacaktır. Siyah göz kalemi veya Eye Liner mutlaka kullanılmalıdır. Kalemi göz içine de uygulamayı unutmayın. Esmer tenli bayanlara da ayrıca acı kahve koyu gri renklerini de tercih edebilirler. Kalın kaş çok tercih etmemelidirler. Esmer bayanlar daha canlı ve soft renkler kullandıklarında daha iyi sonuçlar ortaya çıkar. Mürdüm, Bronz, ve Pembeler kullanılabilir.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>