займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Erkek Modayı Takip Eder Mi?

erkekvemoda
  • Erkek adam modayı takip etmez arkadaş.
  • Erkek dediğin modaya uymalı, şık olmalı.
  • Erkeğin modası bellidir, ağır giyinmelidir.

….

Her insan için erkek ve moda kavramları bir araya geldiği vakit farklı çağrışımlar meydana gelir. Kimisi için iki kavram yan yana gelmez, kimisi için mutlaka yan yana gelmesi gerekmektedir. Bize göre, ise orantılı bir şekilde erkek adamın moda ile bağlantısı olmalıdır. Ne aşırı derecede abartı olmamalı, ne de çok basit ve sıradan hareket edilmemelidir.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Örneğin, en azından bulunduğunuz mekanlara ve yaşadığınız alanlara göre giyim konusunda hareket etmeniz, bu doğrultu da moda unsurlarını takip etmeniz sizlere görsel açıdan çok ciddi faydalar sağlayacaktır. Tabii, rastgele bir giyim mantığı da tercih edilmemelidir. Eğer, doğru ve bilinçli bir biçimde kombinler yapar iseniz, bu durum çok daha şık olmanıza, farkınızı her ortamda meydana çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Modaya bir yerde uyum sağlamak zorunda kalabiliriz. Özellikle de, iş hayatında aktif olan kişiler için moda bazen zorunlu bir hâl olabilir. Çevrenizde ki insanların giyimleri ile uyumlu olmaz iseniz, farklı ve istenmeyen bir görüntü meydana çıkar. Bu nedenle, moda kavramı hayatınıza girmek zorunda kalır.

Kısacası, moda ile erkek ne içli dışlı olsun, ne de ayrı dursun. Tam kıvamında, bulunulan mekana ve yere göre moda ile erkek arkadaş olarak takılsın. Bu sayede, giyim konusunda daha uygun ve daha abartısız seçenekler olacaktır.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>