займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


E-Ticaret ve Özel Günler Fırsatçıları

firsat

E-Ticaret sektörü ve hızla gelişen İnternet dünyası konularına değinmeye pek gerek yok. Hemen herkes bu kavramları net olarak biliyor. Direkt olarak konumuza girmek istiyorum. Son dönemlerde ki fırsatçılık ve e-ticaret sektöründe yer alan bir çok sitenin insanlara karşı yaptığı aldatma odaklı fiyatlar hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağım.

Bildiğiniz gibi, her yıl bir çok özel gün ve durumda firmalar özellikle de e-ticaret siteleri çeşitli kampanyalar yaptıklarını duyururlar. Yılbaşına hızlı bir şekilde yaklaşıyor olmamız nedeni ile de, bir çok e-ticaret sitesi; yılbaşı kampanyası ve fırsatları gibi başlıklar altında çeşitli ürünleri sunmaktadır. Lakin, sunulan ürünlerde ki belirtilen fiyatlar pekte indirimli değildir. Aslında, baktığınız zaman; 50-80 hatta bazen 250+ TL civarında indirimler olduğu gözükmektedir. Lakin, bu bir çok kez yanlıştır. Çünkü, bir ürüne fiyatından fazla olarak 80 TL eklemek ve asıl fiyatını sunarak 80 TL indirimli göstermek sadece kullanıcıyı yanılmaktır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Malum, bir çok İnternet kullanıcısının doğrudan İnternet ile iç içe olmadığını düşünürsek ve araştırma yapmadan daha doğrusu yapamadan sadece reklam ile ulaştığı siteden bu fiyatlandırmaya göre alışveriş yaptığını düşünürsek bu büyük bir kandırmaca olmaktadır. Sonuçta bir ürün 40 TL ise, 10 TL indirim yaparsın 30 TL olur. Ama; 50 TL deyip 40 TL olarak sunarsan görünen 10 TL indirim olur oysa ki değişen bir şey yoktur, sadece kandırmaca vardır.

Bu tür durumlarda ise, herhangi bir ürünü satın almadan önce mutlaka İnternet içerisin de Google ya da diğer arama motorları ile araştırmanızı öneriyoruz. Diğer siteler de ve platformlar da ne gibi bir ücret ile satılıyor. Gerçekten indirim var mı? Bu şekilde araştırma neticesinde hareket ederseniz doğru kararları verebilirsiniz.

Not: Bu bilgiler tüm siteler için geçerli değildir. Sadece belli sitelerde görülen durumlar karşısında yazılmıştır ve insanları dikkat etmeye çağırarak, bilgi vermektedir. Doğrudan bir siteyi ya da kurumu hedef almadan, isim geçirmeden yazılmıştır.

Herkese, Kumbara.org olarak iyi alışverişler ve mutlu yıllar dileriz!


Etiketler: , ,

1 Yorum E-Ticaret ve Özel Günler Fırsatçıları

  1. eticaretkazanclari diyor ki:

    internetten nasıl para kazanılacağını anlatan ve eticaret sitesi eticaretkazanclari.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>