займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Düz Bir Karın İçin 5 Yardımcı Madde

duz-karin

Kadınların, en büyük sorunudur karın bölgesinde ki fazla kilolar yada yağlar. Bu nedenle de, en ufak sorunda var olan yağları, kiloları gidermek adına hemen her türlü yöntemi denerler. Özellikle de yaz ayları içerisinde, bu şekilde ki sorunların giderilme isteği çok daha artar. Biz ise; bu konuda, sizlere karın bölgenizi daha düz bir hale getirmeniz için, 5 farklı öneri sunacağız.

5 Adımda Düz Karınlar Elde Etmek

1) Yere sırt üstü olacak biçimde uzanın. Akabinde, parmaklarınızı başınızın hafif yan ve arka olacak şekilde kısımlarına koyun. Tabii, bu esnada uzandığınız yerin rahat olması, bunun için bir mindet kullanılması da önemlidir. Ardından, sağ omuzunuz ile birlikte, sağ ayağınızı, sol omuzunuz ile birlikte sol ayağınızı birbirine doğru çekmeye başlayın. Bir sağ, bir sol düzeninde bu hareketi her gün 15 ila 20 defa kadar tekrarlayın.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

2) Sabit bir sandalyenin üzerine oturun. Tabii, öncesinde ayaklarınızı biraz sallayın ve rahatlatın. Akabinde, oturduğunuz yerden ayağınızı iyice kavramaya gayret edin. Doğrudan, tek ayak ile bağdaş kurar gibi. Ayağınızı, çenenize doğru çekmeye başlayın ve bunu 12 ila 16 kez yapmaya özen gösterin.

3) Zugat diye en basit şekilde tabir edilen bir hareket olan; olduğunuz yerde dik bir şekilde durma ve bir anda eğilerek ayakları kıvrık pozisyona getirme işlemini en az 7 ila 10 kez uygulayın. Bu aşamada; hızlı bir biçimde eğilip kalkma işlemi size fayda sağlayacaktır.

4) Gene düz ve rahat bir zemine uzanın ve başınızı karnınız gerilene, kasılana kadar kaldırın. Bu şekilde, 30 saniye ile 60 saniye arasında beklemeye çalışın.

5) Son olarak; tüm vücudunuzun hareket edeceği şekilde, hafif hafif elleri, kolları, ayakları sallayın. Artık, tüm günün başlangıcı olan bir anda; mükemmel bir egzersiz düzeni ile, adım atmış durumdasınız.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>