займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Doktor ve Hasta İlişkisi

Doktor ile hasta ilişki aslında belki de en kilit noktadır. Doktorun hastayı anlayabilmesi, hastanın da kendisini anlatabilmesi ve hastalığını dile getirebilmesi teşhis ve tedavilerde çok önemli yol oynar. Dolayısı ile karşılıklı anlayış ve açık sözlülük her zaman işe yaradığı gibi doktor ve hastane ilişkilerinde de önemlidir. Doktor online randevu sistemlerinden, doktor ile konuşma anı bile detaylı olarak ele alınmalıdır. Randevu aldığı halde saatlerce sıra bekleyen hastalar neredeyse daha kötü haller geliyorlar.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Alında tüm hastaların en büyük şikâyetleri arasında bir türlü düzene oturamayan randevu sistemleri geliyor. Doktor randevu al sistemlerinin çoğu zaman zaman arızalanıyor ya da oluşan aksaklıklar sebebi ile alınamıyor. Dolayısı ile bazen bir hastanın acilen doktora görünmesi gerekirken bu günleri bulabiliyor. Öncelikli olarak çözülmesi gereken bu meselede sonra iş akışları daha iyi ilerleyecektir. Bunun içinse daha çok okumaya ve daha çok doktor yetiştirmeye ihtiyaç var. Herkese yetecek kadar hekim var etmek herkesin boynunun borcu olacaktır. Özel hastanelerde bu şartlar biraz daha iyiyken maalesef devlet hastanelerinde bu daha zorlayıcı oluyor. Bu sebeple ele alınan tüm konular özenle ve dikkatli bir şekilde incelenmeli ve doktor hasa ilişkinin daha ilk adımı olan randevu sistemleri en sağlam ve kuvvetli hale getirilmelidir. Umarız en kısa zamanda bu sorunlar artık tamamen yok olacaktır.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>