займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Dila Hanım’da Gerçekler Meydana Çıkacak Mı?

Dila-Hanim

Star TV, yeni yayın anlayışı ile birlikte bir çok değişikliğe de imza attı. Logosundan içeriğine kadar hemen her türlü unsuru değiştiren Star TV, yayınladığı dizilerde ki kaliteyi de bir hayli artırdı. İşte, bu dizilerden biri de Dila Hanım dizisi. Son dönemlerde oldukça ses getiren bir dizi olan Dila Hanım, büyük bir aşkı ve büyük bir öfkeyi aynı anda sunuyor.

Rıza, Dila’nın kocasını kan davası ve baskılar yüzünden öldürmüştür. Lakin, olayların gelişimi Rıza’nın kocasını öldürdüğü Dila’yı sevmesine neden olmuştur. Tüm bu olayların üzerine, Dila’ya aşık olan Rıza, bu aşkı yüzünden her şeyi Dila’dan gizler. Rıza olduğundan bahsetmez, kendisini Yavuz olarak tanıtır ve gerçekten büyük bir mutluluk içerisine girer. Bu durum, Dila içinde böyledir. İkisi de oldukça mutludur. Lakin, Rıza’nın içinde her zaman gerçek kişiliğini Dila’ya anlatma isteği vardır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Dila Hanım son bölüm izleyicileri bu durumun değişeceğinden emin. Çünkü, Rıza, son bölümde her şeyi Dila’ya anlatacaktır. Fragmanlardan da görüldüğü şekilde, Dila’nın tam olarak vereceği tepki büyük bir merak konusu. Sonuçta, aynı zaman da büyük bir aşk, beraberin de büyük bir nefret Dila’nın içerisin de Rıza’ya karşı mevcut. Peki, Dila, hangisini tercih edecek ve buna göre hareket edecek? Şimdiden, herkes heyecanlı bir şekilde diziyi izlemekte. Bu yazımızı yazarken ve sizlere sunarken, dizinin son bölümünde yarılara gelindi. Dila’nın tepkisi ve gerçeklerin meydana çıkması durumuna göre, sizlerle tekrar son gelişmeleri paylaşacağız.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>