займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Chixtagram Büyümeye Devam Ediyor

ctagram2

Türk girişimciler tarafından kurulan chixtagram.com milyar dolarlık instagram’a rakip oluyor. Ancak chixtagram’ın çok ilginç ve internetin erkek kullanıcıları tarafından beğenileceği bir özelliği mevcut. Bu özellik bu siteye sadece güzel bayanların resmi yayınlanıyor. Chixtagram, instagram içinde bulunan fotoğraflardan güzel bayanların resimlerini ayırıyor ve kendi sitesinde yayınlıyor. İnstagram adlı programın, milyonlarca akıllı telefona indirildiğini düşünürsek ve chixtagram gerçekten hem ticari hem de popüler bir gelecek vaat ediyor.

Chixtagram geleceği hakkında da değişik planlar düşünmekte. Örneğin chixtagram kurucularından ve fikir babası olan Onur Benli’nin yaptığı açıklamalarda bu planların bir kaçından bahsedilmektedir;  Chixtagram uygulamasına üyelik sistemi getirip, ödüllü yarışmalar düzenleneceğini ve sistemin daha çok cazip olacağını düşünmektedir Onur Benli.

Son yıllarda hızla gelişen internet dünyası başarılı global oyuncular çıkarmaktadır. Bunlardan bazıları gittigidiyor.com, lidyana.com, yemeksepeti.com, grupanya.com, hepsiburada.com gibi sitelerdir. Bu sitelerden örneğin yemeksepeti.com %40 olarak kulislerde dolaşan bir payını uluslar arası bir yatırımcıya satmış ve oradan onlarca milyon dolara satmıştır. Resmi açıklama gelmediği için bizde rakam ve satıldığı öngörülen kesin yüzdelik pay veremiyoruz. Yemeksepeti gibi yerel değerlerimizin globalleşmesinin bir örneğini chixtagram bize yaşatabilir mi? Chixtagram gelecek vaat ediyor mu?


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Chixtagram gelecek vaat ediyor mu sorusundan başlarsak;

İnstagram’a bağlı bir program olan chixtagram gelecekte bu programa bel bağlamasından kurtulacak planlar üzerinde durmaktadır. Üyelik sistemi ve ödüllü yarışmaları düzenlemeyi planlamak bu açıdan çok güzel düşüncelerin var olduğuna kanıttır. Chixtagram’ ın ilk yapması gerektiği iş instagram’a bağlılığından kurtulmaktır. Sonrasında pazarları her geçen gün dünyada artmaktadır. Bunu iyi değerlendirebilen bir chixtagram ekibi dünyaca ünlü bir uygulama haline gelebilir. Sonuçta özgün fikri ve özgün planları olan ve fikiri şimdilik piyasa tarafından kabul görmüş bir uygulamadır.

Chixtagram için en önemli avantaj fikrinin kabul görmesi ve akıllı telefon kullanıcılarının artmasıdır. Öyle ki akıllı telefon piyasasında ciddi anlamda artış ve kullanıcılarında para harcamalarında cömertlik vardır. Son dönemlerde uygulamaları üreten şirketler milyonlarca dolarlık değere hatta milyar dolarlık firmalar haline gelmişlerdir. Bunlara en iyi örnekler İnstagram ve Angry Bird ‘dir.


Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>