займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Cem Adrian Yalnızlık Klibi

cem-adrian-yalnizlik

Ülkemiz, bir çok farklı sese ve sanatçıya sahip, oldukça geniş bir ülkedir. Bu konuda çeşitli üretimlerde sanatçılarımız tarafından yapılmaktadır. Nitekim, Cem Adrian gibi oldukça önemli bir sese sahip olan sanatçımız da sürekli olarak üretim yapan, en son yaptığı üretimlerden biri olan Yalnızlık şarkısı sayesinde de oldukça ses getiren biri olmuş durumda.

Bildiğiniz gibi, Cem Adrian yapısı, hayatı, yaşam tarzı ve genel anlamda özellikleri ile diğer bir çok sanatçıya göre çok daha farklı bir yapıya sahip. Bu yapısını, hazırladığı tüm klip ve albümlerinde de ortaya koyan Adrian, Yalnızlık klibinde yaptığı çalışma ile, daha önce ki bir çok çalışmasına oranla çok daha ciddi bir tepki çekti. Peki, tepki çekmesine neden olan durum ne idi?


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Aslında, tepki çekmesine neden olacak bir durum genel anlamda yoktu. Çünkü, anlattıkları farklı bir konu değildi. Masturbasyon gibi, ülkemiz içerisin de hemen her erkeğin defalarca yaptığı bir durumu, yalnızlık açısından ele alıyor. İnsanların, birbirinden uzak kalmasını; cinsiyet konusun da farklı bir seçim yapmış insanları, yalnız ev kadınlarını yani, toplumun aslında sürekli olarak karşı karşıya kaldığı durumları, en çarpıcı ve doğal hali ile klipte anlatıyor, resmen yalnızlığı betimliyor. Peki, neden insanlar tepki gösterdi? Aslında cevabı çok basit. İnsanlar, en kötü durumları bile sadece yaşarlar ve yaşatırlar. Lakin, bunu dile getirmeye korkarlar ve dile getirenlere karşı da tavır alırlar. Özellikle de ülkemiz için bu durum böyledir ve Cem Adrian konusunda ki tepkiler doğrudan bu mantık nedeni ile oluşmaktadır.

Dilerseniz, klibi sizlerde izleyin ve bu konuda kendi yorumunuzu bizlerle paylaşın;

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>