займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Buharla Temizlik Dünyası

Daha iyi, daha hızlı, daha kolay!

Arçelik Buharika ile kimyasal madde kullanmadan hijyenik temizlik, deodorizasyon

img1 1985809b 7495 4656 9be4 36ff3010d54b 203x300 Buharla Temizlik Dünyası

Zemin, Döşemeler, Camlar ve Perdeler

img2 1985809b 7495 4656 9be4 36ff3010d54b 219x300 Buharla Temizlik DünyasıCihazla birlikte verilen mikrofiber havluyu silici veya üçgen fırçaya takarak, seramik, taş, laminat, parke, halı, kilim, koltuk ve kanepe yüzeylerini buhar gücü ile herhangi bir temizlik maddesi kullanmadan hijyenik olarak temizler ve onları adeta yenilersiniz. Mikrofiber havlu, ipek elyafın onda biri inceliğinde özel bir elyafla üretilmiş olup, toz ve kirleri adeta üzerine çeker, temizler, silerken onları geri bırakmaz. Camlar, önce cam silicisi ile buhar verilip, sonra yukarıdan aşağıya çekilerek en kolay ve en iyi şekilde temizlenir. Perdeler asılı oldukları yerde, cam silicisi ile buhar verilerek ütülenebilir.

Tekstil ürünlerinin temizliğinde tercihinizi özel havlulu aksesuarlardan yana kullanın; direkt buhar uçlarını kullanmamaya özen gösterin.

Bebek ve Çocuk Odalarıimg3 1985809b 7495 4656 9be4 36ff3010d54b 300x208 Buharla Temizlik Dünyası

Buharla temizlik, bebek ve çocuk odaları için daha da önem kazanmaktadır. Mama sandalyesi, mama kapları, biberon, oyuncaklar, ayakkabı tabanları ve daha birçok malzeme, püskürtücüler ve fırçalar yardımı ile, herhangi bir kimyasal temizleyiciye gerek olmaksızın temizlenir. 100 °C’nin üzerindeki buhar sıcaklığı ile gerçek hijyenik temizlik sağlanır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Mutfak, Banyo

img4 1985809b 7495 4656 9be4 36ff3010d54b 300x283 Buharla Temizlik Dünyası

Mutfak, banyo temizliğinde püskürtücüler ve fırça kullanılır. Bu aksesuarlarla temizlenecek yüzeye sıcak buhar püskürtülür ve yapışmış, yerleşmiş kirler, yağlar kabartılır, daha sonra kuru bir bezle silinir veya su ile yıkanır. Bu işlem sırasında mikroorganizmalar da çok büyük oranda ölür, sinmiş kokular yok olur.
Banyo ve mutfak duvar fayansları cam silicisi ile temizlenir. Fayanslar buhar gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikroorganizmalardan da arındırılır.

 

Otomobil, Bisiklet

img5 1985809b 7495 4656 9be4 36ff3010d54b 300x202 Buharla Temizlik Dünyası

Buharlı temizleyiciyi ev dışında da birçok alanda kullanabilirsiniz. Otomobilinizin motoru, jantları, koltukları, bisikletiniz, buhar gücüile çok kolay temizlenir. Koltukları üçgen fırça ve havlu ile, diğer bölümleri uygun aksesuarlarla buhar püskürterek, kuru bir bezle temizleyiniz.

Buharı daha birçok alanda kullanabilirsiniz.

Panjurlar, jaluziler, havuz kenarları, seramik derzleri, mücevherlerin temizliği ve daha pek çok alanda buharla temizlik yapılabilir. Çiçeklerinizin yapraklarını da uzaktan buhar tutarak temizleyebilir, tazeleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için; http://www.arcelik.com.tr/ev-aletleri-buharli-temizleyici.html

• 444 0 888

• Arçelik Yetkili Satıcıları

arcelik.com.tr /onlinesatis


2 Yorum Buharla Temizlik Dünyası

  1. Neriman diyor ki:

    Buharlı makina kullanan birinden tavsiyeler almak isteyen olabilir diye düşündüm. Çünkü biz hanımlar genelde böyle bir alete para vermeden önce mutlaka deneyenlerden tavsiye almak isteriz.

    http://www.evhanimianne.com/buharli-temizlik-makinalari-ile-kalorifer-petekleri

    http://www.evhanimianne.com/kalorifer-peteklerinin-temizliginde-son-dakika

  2. Melike diyor ki:

    Merhaba.Bende uniteknonun(ariete diyede geçiyor) 703 modelini kullanmaktayım.Öncelikle şunu söyleyeyim buharlı temizlik aleti güzel bir icat.El girmeyen yerlerde çok başarılı,halıları falan güzel temizliyor.camlarda parmak izi bırakmıyor duşakabindeki kireçleri güzel söküyor.Ben arkadaş tavsiyesi üzerine bu markayı aldım o iki yıldır kullanıyor bir sorun çıkartmadğını söylemişti.Ayrıca fayanslarda parkelerde arkasından kurulamak gerekmiyor.hemen kuruyor.bir eksiğini söyleyecek olursam kablosu otomatik sarmıyor elinizle sarmanız gerek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>