займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Bugatti Veyron Hermes Versiyonu İnceleme

Bugatti-Veyron-Hermes

Volkswagen grubunun hem teknolojik olarak gövde gösterisi yaptığı hem de dizayn olarak rakiplerine göz dağı verdiği Bugatti Veyron markası yeni bir modeli ile karşımızda. Hermes tasarımı imzalı model çok konuşulacak özellikleriyle satışa sunuldu. Sınırlı sayıda üretilen Bugatti Veyron Hermes alıcıların değil satıcı değil, satıcının alıcı seçtiği bir pazarlama yöntemiyle satıldığını söylersek abartmış olmayız. Ücretini karşılayabilecek herkesin sahip olamadığı araca ülkelere satış kotası bile konulmaktadır. Bu kadar değerli bir marka olan Bugatti Veyron Hermes ’den beklentiler elbette çok yüksektir. Pekala, Bugatti Veyron Hermes ‘in özellikleri nelerdir? Yenilikleri nelerdir?

Hermes bu tasarımıyla kalitesini kanıtlamış bir lüks otomobil tasarımcısı olarak dikkat çekmektedir. Çünkü müthiş aerodinamiği olan Bugatti Veyron Hermes ’in iç tasarımı modern dünyanın tüm yeniliklerini taşımakla beraber fütürist bir tasarım görüntüsü çizmektedir. Bugatti Veyron Hermes rakiplerinden tasarım konusunda önde olduğunu bir kez daha bu Bugatti Veyron ’un education  Hermes modeli ile kanıtlamıştır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Bugatti Veyron Hermes 407 km / saat hızına ulaşabiliyor. Neredeyse uçak hızına yetişecek olan Bugatti Veyron Hermes ‘in kabutunun altında ise dört turbo şarj ile beslenen on altı silindir motoru bulunmaktadır. Bu devasa teknoloji bulunduran motor 1001 hp gücü üretmekte ve 100 km / saatlik hıza sadece ve sadece 2,5 saniye de çıkmaktadır.

Dünya da sınırlı sayıda üretilen Bugatti Veyron Hermes araba koleksiyoncularının en nadide parçalarından biri olmaya adaydır.
Günümüzün en teknolojik ve en iyi arabası olarak kabul edilen Bugatti Veyron marka araçlar tahmin ettiğiniz gibi çok pahalıdır. Pahalı olmak bir yana, paranız olsa bile sahip olabilmek için ciddi nitelikler gerekmektedir. Bugatti Veyron Hermes ‘in satış fiyatı ise yaklaşık 2,3 milyon dolardır.

Volkswagen grubunun tüm markalarının teknolojilerinin en üst seviyesi her zaman Bugatti Veyron’da bulabilirsiniz. Bugatti Veyron diğer bir değiş ile Volkswagen grubunun dört tekerlekli teknolojik gövde gösterisidir ve içinde şu markaların teknolojilerinin toplamını barındırır; Volkswagen, Seat, Skoda, Audi gibi lükslüğün simgesi olan markaların teknoloji çalışmalarının toplamını barındırır.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>