займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Bol Bol Su Tüketin!

bol_bol_su_tuketin

İnsan yaşamı için en önemli etken olan Su, insanın 4/3 ünü kapsamaktadır. Su taşıyıcıdır. Çocuklar da vücudun su oranı yüksekken yaşları ilerledikçe su yerine yağ almaktadır.
Bir yetişkin birey, yaklaşık 10 bardak kadar su kaybetmektedir. Kaybedilen su yerine eklenmelidir. Günlük 7-13 bardak arası su içerseniz sıvı ihtiyacınız karşılanır.

Su yaşamamız için en önemli rolu olduğunu bir kez daha vurgulayalım. Yemeklerden önce su içilirse tokluk hissi vermektedir. Su, iştahınızı bastırıyor. Bir süre miğdeniz yemek istemiyor. Dolayısıyla kiloda verebilirsiniz bu yöntemle.
Araştırmacılar, Alınan su miktarı, azalırsa vücutta yağ miktarı gittikçe yükselmektedir. Su, kilo vermek ve bir daha almamak için bire birdir.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Eğer spor yapıyorsanız ve çok çabucak terliyor ve susuzluk hissiniz varsa su miktarınızı arttılmalısınız. Su bağışıklık sistemini daha hızlı çalıştırmaktadır.
İdrarınızı yaptıktan sonra kaybedilen sıvıyı tekrar kazanmak için bir bardak su içebilirsiniz.

Soğuk Su, vücutta daha hızlı yayıldığı ve kana daha hızlı karıştığını belirtelim.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>