займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Bayanlar İçin: French Nasıl Yapılır?

french_manikuru

French, tırnakları daha bakımlı ve daha sağlıklı gösterdiği için sıkça tercih edilen bir oje yöntemidir. French uygulamasını yapmanız için kısa ve küt tırnaklara sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca french uygulamasına başlamadan evvel manikür bakımınızı tamamlamış olmalısınızdır.

French uygulamasına başlamadan önce ilk adım olarak tırnaklarınıza besleyici tırnak koruyucularından bir kat sürün. Bu besleyici tırnak koruyucusunun sürülme nedeni; hem tırnağınıza süreceğiniz ojenin ömrünü uzatması hem de süreceğiniz ojeyi çıkarırken kullanacağınız asetonun tırnağınıza vereceği zararları en aza indirgemesidir.

Tırnağınızın uç kısmına, yani beyaz kısmına, tek seferde, sağdan sola veyahut soldan sağa olacak şekilde tek kat mat beyaz oje sürün. Tırnağınızın uç kısmını, yani beyaz kısmını, taşırıyorsanız oje sürme işlemini bitirene kadar tırnağınızın kalan kısmını yapışkanlı kağıt veya yara bandı ile kapatarak ojenin taşmasını engelleyebilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Eğer yapışkanlı kağıt veya yara bandı ile tırnağınızın kalan kısmını kapatmayıp oje sürme işlemini tamamladıysanız, taşan kısımları kulak çöpüne aseton damlatarak temizleyebilirsiniz.

Tırnak uçlarınıza sürdüğünüz mat ve beyaz oje kuruduktan sonra tırnağınıza rakı beyazı, pembe, açık mor veya bej renk tonlarında son kat olacak şekilde oje sürebilirsiniz. Sağlığınız  için tırnak diplerinize oje sürmemeye dikkat edin. Eğer sürdüyseniz, kulak çöpüne veya pamuğa aseton damlatarak temizleyin. Bu hususa dikkat etmemizin nedeni tırnak diplerinin hava almasını engellememek ve tırnak kırılmalarını az da olsa engellemektir.

Son kat olarak sürdüğümüz oje kuruduktan tırnağınıza tekrardan besleyici tırnak koruyucularından sürün. Besleyici tırnak koruyucularını tekrardan sürmeniz ojenizin daha kalıcı, tırnağınızın da daha sağlıklı kalmasını sağlayacaktır.

Tırnaklarınızdaki french kuruduktan sonra diğer elinizin tırnaklarına da yukarıda anlattığımız şekilde aynı işlemi uygulayın.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>