займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Baharın Renklerini Evinize Taşımaya Ne Dersiniz?

son-baharin-renkleri

Kış aylarında evinize baharı getirmek mümkün. Bir kaç değişikle evinizde baharın huzur dolu havasını hissedeceksiniz. Çiçekler, kuşlar, ağaçlar: Kısacası doğanın bütün güzelliklerini kış ayları bizden bu güzellikleri alıp götürüyor. Hiç istemesek te, doğanın kanunu işte, engel olunamıyor ama evinizin perdelerini açık renkli bir yeşil perde ile değiştirirseniz ve masanızın üstüne yapay çiçekli bir vazo koyarsanız. Evinizin havasının bir anda değiştiğini hissedeceksiniz. Masa örtününüz beyaz, üstündeki desenleri çiçekli ve renkli renkli olursa; işte o zaman eviniz baharın güzellikleriyle dolmaya başlamış demektir.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

*Sadece Bunlarla Sınırlı Değil!*
Evinizin duvarlarını, yeşil sarmaşık desenli duvar kağıtlarıyla süslerseniz. Evinizi tam bir doğal ve huzur dolu bir eve dönüştürmüş olursunuz. Perdelerinizde beyaz motifli, yoğun yeşil ve açık yeşil çiçek renkleri ile süsleyip birde koltuk takımınızın yastıklarını perde ile aynı desen ve motifleri kullanırsanız; evinize doğallığın büyüsünü eklemiş olacaksınız.

*Yeşili Hangi Renklerle Güzelleştire Bilirim?*
Eğer evinize yeşil renk kullanacaksanız; Mavi ve beyazın ferahlığını kullanabilirsiniz. Duvarlarınızı mavi, koltuk takımını da beyaz veya krem rengi kullanırsanız: Yapay bir açık hava yaratmış olmanın hazzını ömür boyu yaşayacaksınız.. Yazdıklarımız ise gözünü korkutmasın; bu yazdıklarımız az bir masraf ile yapılan işlemlerdir. Komple evinizin dizaynını değiştirmek yerine, bir kaç ufak değişikle komşularınızı kendinize hayran bırakabilirsiniz.


Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>