займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Astral Seyahat – Ruhun Bedenden Ayrılması

astralseyahat

Son zamanlarda internette astral seyahat ile ilgili çeşitli araştırmalar yapılıyor. Astral seyahat, ruhun bedeni terk ederek, gözümüzle gördüğümüz her yere gidebildiğimiz bir olaydır. Genelde bu olay düşünce hızıyla yapılmaktadır. Düşüne hızıyla gözümüzün görebildiği yerlere giderek, o yerde neler olduğunu, neler yapıldığını görebiliyoruz. Örneğin; sevgilinizin şu an ne yaptığını astral seyahat ile görebilmeniz mümkün hale geliyor.

Toplumdaki bir kesim insan bunu kabul etse de, bazı kesimler astral seyahatin olduğuna inanmıyor. Astra seyahat düşünüldüğü gibi kolay bir iş değildir ve bunu yapabilmek için deneyim gerekmektedir. Bu deneyime insanlar yıllarca süren araştırmalar ve denemelerle ulaşmışlardır.

Astra seyahate her insan çıkabilir ancak öncelikle bunu kendinde keşfetmesi gerekir. Bu yeteneğini keşfeden ve geliştiren herkes astral seyahat yapabilir. Ruhunu bedeninden ayırarak astral seyahate çıkmak isteyen birinin ölüm tehlikesi yoktur. Ruhun bedenden ayrıldıktan sonra geri dönmeme olayı yoktur.

İnsanlar astral seyahat yaparken bedenin dışında olurlar. Beden dışında iken gümüş kordon adı verilen bir ip ile bedenlerine bağlıdırlar. Bu ipin kopması, sizin bedeninize geri dönememenizi sağlar ve ölüm hali başlar.

Astral seyahatte amaç, ruhun bedenden daha fazla sürede dışarıda kalmasıdır. Astral seyahat yapan bir kişi korkuya kapılmamalı ve geri dönemem endişesine kapılmamalıdır. Geri dönmek yerine, ruhun bedenden nasıl daha fazla dışarıda kalabileceğini düşünmelidir. Astral seyahat esnasında bedene geri dönüş anlıktır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Astral seyahat yapmak kolay demiştik ancak bunu daha da kolaylaştıracak unsurlar bulunmaktadır. Örneğin; kendini özgür hisseden, özgür yaşayan, sürekli mutlu olan, sağlıklı olan kişiler, normal insanlara göre astral seyahate çıkmaya daha uygundurlar. Ancak sürekli korkan ve ürkek kişilerin astral seyahat yapma olasılığı düşüktür. Astral seyahat girişiminde bulunacak kişilerin ilk olarak bu korkularından ve ürkekliğinden kopması gerekir.

Astral seyahat yapacak olan insanların yaş grupları da oldukça önemlidir. Özellikle 18 yaş altı gençlerimizin böyle konulara merakı, onları astral seyahat yapmaya zorlamaktadır. Ancak kişi o yaşlarda kendini tam olarak tanıyamamakla birlikte odaklanma sorunu yaşabilir. 18 yaş üstü kişiler için uygun olan astral seyahat sırasında bedende bir takım durumlar yaşanabilir. Bu durumlara örnek olarak; kulak çınlamaları, çıtlama sesleri vb. gösterilebilir. Bu esnada hiçbir şekilde paniğe kapılmamalı ve heyecanlanmamalısınız. Çünkü heyecanlanmanız demek konsantrasyonunuzun bitmesi anlamına gelir ve astral seyahat yolculuğunuz başlamadan biter.

Astral seyahat yapacak kişi, kendisine  rahat ve sessiz mekanlar seçmelidir. İnsanların olmadığı, yalnız kalabileceğiniz tek yer kendi evinizdir. Ancak astral seyahat yapmakta kararsız ve endişeli iseniz, ev ortamına girmenize de gerek yoktur. İlk olarak kararsızlığınızı ve endişeli halinizi düzeltmeniz gerekir.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , , ,

4 Yorum Astral Seyahat – Ruhun Bedenden Ayrılması

 1. Pavlovs Partner diyor ki:

  Astral seyahati kanıtlayabilenlere Harvard Üniversitesi paralı ödül veriyor.

 2. glnur akyüz diyor ki:

  ck scma

 3. glnur akyüz diyor ki:

  arfte yapms hemde gózü ack tavana bkarak hpsi farklı seyler syluyo

 4. gecenin yargici diyor ki:

  Görüntü olarak ispatı olmaz bence yaşadığın o anı hatırlamak aklinda kalmasi banbaska bişey.astral seyahat gerçek tir arkadaşlar ben çok yasadim ve seyahat esnasinda karsilastigim gordugum kisiyle normal hayatta tesedufen karsilastim ve kendisi astral seyahate çıktığını benim anlatma ve aciklamamla ogrendi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>