займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Assos Tarihle Günümüzü Birleştiren Tatil Mekanı

assos

Assos bilindiği gibi hem antik hem de turistik bir bölgedir. Eğer ki kendinize uygun bir tatil mekanı arıyor iseniz Assos tatil mekanını size şiddetle tavsiye ederim. Yeşil ve mavinin bir araya gelerek görkemli bir biçimde doğada adeta bir şahseser halinde bulunan Assos bu gün pek çok otel tatil köyü ve yazlıklar ile hepimize kucak açmakta. Yoğun ilgi ile sayesinde geliştirilmiş olan lüx mekanlar ile zenginleşmiş olan assos adeta hem eskiyi hem de modern çağımızı anlatmakatadır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Zeytin ağaçları mitolojik tarihi kuş sesleri turunçgil bahçeleri deniz manzaralı dağların eteklerindeki çeşitli koyları balıkçı tekneleri taş evleri dar sokakları balık restauranları size Assos’un nasıl bir yer olduğunu anlatma konusunda adeta rehberlik yapma görevini görmektedir. Eğer sakin dinlendirici oksijeni bol bir tatil istiyor iseniz Assos sizin aradığınız adres olacaktır. Assosa gidince görmeniz gereken yerles ise; Akropol, Athena Tapınağı, Agora, Bouleuterion, Tiyatro, Stoa, Nekropol, Behramkale Köprüsü, Hüdavengidar Cami gitmeniz gereken adreslerdir. Assosta mitolojik tarih görülmelere değer bir sanat eseridir. Değişik mimarisi ile göz dolduran bu tarihi yere gittiğiniz an tatile mi geldiniz yoksa bir tarih müzesine mi ayırt edemeyecek her yeri buram buram tarih kokan bu küçük kasabayı gezer iken sadece tatile değil bir kültür mirasını da görmeye geldiğiniz ayırt edeceksiniz. Assos’un denizi balık çeşitliliğinin bol olması ile de ünlüdür. Nefis balıkları tatmadan asla dönmeyin. Üstelik kaliteli zeytin yetişen bu küçük kasabada zeytin yağı fabrikaları da mevcut bulunduğu için doğal zeytin yağının tadına bakmadan dönemeyeceğiniz gibi bu zeytin yağlarından evinize de götüreceğinizden çok eminim. Ayrıca Kaz Dağları Akçay Edremit Çanakkale gibi tarihi ve turistik yerler Assos’a çok yakındır.

 


Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>