займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Aşkta Yakınlık Nasıl Olmalıdır?

ilişki-kuralları

Her aşkın belirli bir mesafesi vardır. Olması gereken de budur zaten. Fakat kimileri için âşık olmak yakınlığın sınırsızlığını ifade eder. Bu çiftler her şeylerini birbiriyle paylaşırlar. Her yere beraber giderler. Tüm aktiviteleri çift kişiliktir. Tek başlarına ya da arkadaşlarıyla paylaştıkları hiçbir sosyal ortam yoktur. Birbirleri olmazsa kendilerini kocaman bir boşluk da hissederler.

Peki, bu durum ne kadar sağlıklıdır orası tartışılır. Bazıları da vardır ki; onlar çok az şey paylaşırlar. Fazla görüşmez fazla buluşmazlar.  Birbirleriyle olan yakınlıkları oldukça sınırlıdır. Birbirlerine karşı çok ketumdurlar. Hiçbir şeyi anlatmazlar. Sadece günlük basit arkadaşının da bilebileceği şeyleri konuşurlar.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Peki ya hangisi doğru bunlardan? Aşkın yakınlığı nasıl olmalıdır diye düşünülürse cevap şudur. Birbirini tek bir bakışla anlayacak kadar yakın olmalılar. Yani onun konuşmadan bile neyi olduğunu anlayacak kadar tanımayı gerektirir bu bakış.  Ve bir birey olarak var olmaya devam edebilecek kadar uzak… Birbirlerinden ayrı da bir hayatın olduğunu kabul etmeyi mecbur kılar.

Bu sınırı tutturabilmek gerçekten zordur. Mutlaka bir yöne kaçar ipin ucu… Fakat ilişki böyle olduğunda daha sağlıklı oluyor ve daha uzun ömürlü hale geliyor.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>