займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Amerikalı Eğitmenler www.konusarakogren.com ile Ayağınıza Geliyor

konusaraogren

Dünya üzerinde en çok insanın konuştuğu ve bu yüzden de en popüler dil olan İngilizceyi öğrenmek için çok fazla çaba sarf etmenize gerek yok. Konuşarak Öğren isimli sistemimiz sizi bu yönde aydınlatacak ve hemen başlayacağınız dersler yardımı ile İngilizceniz gelişecek ve oldukça fazla ilerleme kaydedeceksiniz. Beklentilerinizin üzerinde bir performans sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz çünkü biz konumuzda çok iddialıyız, sizi öğrenmeden bırakmayacağız. Zaten dediğimiz gibi çok fazla uğraşmadan İngilizce öğrenmeye başladığınızı görmek sizi daha fazla motive edecek ve ertesi günün derslerini iple çekmeye başlayacaksınız.

Kısaca işleyişimizden bahsedecek olursak; bize skype veya sabit telefonlarınızla ulaşabileceksiniz, öncelikle en çok 4-5 dakika sürecek olan bir ön görüşme yapacak sizinle arkadaşlarımız ve bu da sizin ne kadar İngilizce bildiğinizi anlamamıza yardımcı olacaktır. Seviye belirlemesi de diyebileceğimiz bu ön görüşmeden sonra size mail atarak kullanıcı adınızı ve giriş şifrenizi bildireceğiz. Sisteme bu sayede hemen girerek hak ettiğiniz seviyeden derslere başlayabileceksiniz. Hafta içi ister 10 dakika ister 20 dakika veya isterseniz de 30 dakikalık ders programlarından yararlanabilirsiniz, seçim sizin.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Cuma günü ise serbest konuşma günü olarak planlanmıştır, siz hafta içinde yaptıklarınızı gözden geçirecek, öğretmenlerinizin sizin hakkınızdaki düşüncelerini öğrenecek ve eksik yanlarınızı kolaylıkla keşfederek o yanınızı iyileştirmeye çalışacaksınız. Dersler öğretmenlerimizin gayretli çalışmaları ve güler yüzleri ile sizi hiç sıkmayacak ve çok hoşunuza gidecektir, keyifle İngilizce öğrenmenin ne olduğunu bizimle anlayacaksınız. konusarakogren.com internet sitesi adresimizdir ve belki de hayatınızı değiştirecek, yeni bir bakış açısı geliştirmenize neden olacak bir adrestir. Hangi yabancı dil olursa olsun rahatlıkla konuşulmaya başlandığı zaman insanların kendilerine olan öz güvenlerinde artışlar olur, insan kendisi ile gurur duymaya başlar.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>