займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Adwords Reklamları Hakkında

Google-adwords-logo

Google reklamları ile yükselmenin tadı.

Reklâmlarımızı Google Adwords reklâmlarında kullanırsak. Hedef kitle olarak bir kozmetik ya da parfümeri firmasında; erkek parfümleri, kadın parfümleri v.b. anahtar kelimeler seçilerek hedeflediğimiz kelimelerde reklam gösterilir. Hedef kitle ile bire bir eşleşen ürün sunduğunuz için geri dönüşüm oranı diğer reklâm araçlarına göre kat be kat fazladır. Kelime ile seçeceğimiz ürünlerin reklâmları daha kaliteli sonuçlar verir.

Ayrıca bu reklamlardan en karlı şekilde kazanç sağlamanız için sadece reklamlara tıklayan kişilere ücret ödenir. Yani reklamınız 1000 görüntülenmesin rağmen 10 kez tıklanmışsa sadece 10 tıklamaya ücret veririsiniz. Bu sayede en verimli şekilde kazanç sağlamış olursunuz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca reklam için üvretleri 3 farklı şekilde ödeyebiliyorsunuz. Bunlar;

Kredi Kartı Otomatik Ödeme: Bu yöntemde kredi kartı bilgilerinizi girersiniz. Her 50 TL’lik tıklamada bir otomatik olarak kredi kartınızdan çekim yapılır.
Kredi Kartı Manuel: Bu yöntemde kredi kartınız ile istediğiniz miktarda ödeme yaparsınız. Ödediğiniz bakiye tükendiğinde tekrar ödeme yapıp Adwords hesabınıza bakiye yüklersiniz.
Banka Havalesi/EFT: Bu yöntemde ise ödemenizi banka havalesi veya EFT ile önceden yaparsınız. Yaptığınız tutarda reklam yayınlanır, bakiyeniz tükendiğinde tekrar ödeme yaparsınız.


Etiketler: , ,

1 Yorum Adwords Reklamları Hakkında

  1. Şahin Seçil diyor ki:

    Ödeme yöntemlerinden manuel ödemeleri kullanmanızı tavsiye ederim. Adwords ilk çıktığı zamandan beri otomatik ödemeler üzerinden dolandırılmaya maruz kaldı. Bu sebeple otomatik ödemeli kampanyalarınız sık sık incelemeye girebilir.
    En güzel ödeme methodu ise YTH (Yönetim tanımlı harcama). Ancak bunun için adwords sertifikarlarını toplamanız ve en az 1 yıl boyunca google iş ortağı olmanız gerekmekte.
    Faturalandırma ile ilgili sorun yaşarsanız, sertifikalı google uzmanları ile çalışabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>