займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Adonis Kası Nasıl Yapılır?

adonis-kasi-vucut

Adonis kası birçoğumuzun hayal ettiği kas görünümüdür. Filmlerde adonis kasının sıklıkla görülmesi, birçok kişiyi hayran bırakmış ve insanları nasıl bu kası elde edebileceğini düşünmeye zorlamıştır. Özellikle Brad Pitt adonis kasına sahip olduğu filmlerinde büyük sükse yapmış ve dikkat çekmiştir.

O zaman şu soruyu sormak gerekiyor. Peki adonis kası nasıl yapılır?


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Adonis kası orijinal olarak karın kasının devamıdır ve karnın altında yer alır. İngilizcede Sex V olarak nitelendirilir. V şeklinde olduğundan ve jenital bölgenin hemen üstündedir. Ayrıca oblik kaslar da denir bu yapıya. Bayanlar özellikle bu kas grubundan çok hoşlanırlar. adonis kasının belirgin olması için 3 ana etken vardır. Vücudunuzun yağ oranı, genetiğiniz, egzersiz şekliniz. Yağ oranı önemlidir çünkü karın bölgeniz yağ ile kaplı ise adonis kasınız görünmeyecektir. Yağ oranınızı mutlaka düşürmeye çalışmalısınız. Yağlı bir göbek, adonis kasının ortaya çıkmasına mani olur, ne kadar egzersiz yaparsanız yapın. Çözüm olarak size diyet ve kardiyo öneriyoruz. Spor yapmamış fakat yağsız kişilerde adonis kası belirgindir. Bu kişilerin vücutları çok yemek yeselerde, yağ tutmayacaktır ve adonis kası belirgin bir şekilde ortada kalacaktır. Bu tür kişiler şanslıdırlar ve spor yaptıklarında adonis kasları çok daha belirgin bir şekile gelir.

Adonis kasının geliştirilebilmesi için sıkı egzersizlere ihtiyaç vardır. Özellikle yağ durumunuzu ayarladıktan sonra, yani kasın ortaya çıkabilmesi için gerekli alanı hazırladıktan sonra, çok çalışmak gerekir. Bu çalışmayı düzenli bir şekilde hiç aksatmadan yapmalısınız. Eğer düzensiz yaparsanız pek bir etkisini göremeyeceksiniz.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>