займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


22 Mart 2013 – Vizyona Girecek Filmler

vizyonda bu hafta

Sinemaya gitmeyi ayrı bir kültür olarak benimseyenler, vizyona girecek filmleri haftalar öncesinden takip edenler sizleri düşünerek 22 Mart’ta vizyona girecek birbirinden güzel ve her kategoriden yapımları mercek altına aldık.

2012 İngiltere yapımı Hayalet Avcısı filmi biyografi, gizem filmlerini izlemekten zevk alan sinemaseverlerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz farklı konusu ile sizi etkileyecek bir yapım olarak haftanın en iyi filmleri arasında dikkatimizi çekmeyi başardı. Hayalet Avcısı filminin konusu 13 yaşında bir çocuğun aniden ortadan kaybolması ve yaklaşık 3 yıl sonra bir telefon kulübesinde bulunmasıyla başlıyor. Çocuğun 3 yıl boyunca yaşadıklarını araştıran ailesi bir şey öğrenmesine rağmen çocuğun hareketlerindeki farklılık çevrede tedirginlik vermeye yetecektir. IMBD’den 7.6 gibi yüksek bir puan almayı başaran filmi gizemli yapımlardan hoşlanan sinema severlerin izlemesini tavsiye ediyoruz.

7 Psikopat 22 Mart’ta vizyona girecek kadrosunda Colin Farrell ve Mickey Rourke gibi ünlü oyuncuların bulunduğu komedi, suç tarzında ABD, İngiltere ortak yapımı keyifli bir film olarak sinema severlerle buluşuyor. 7 Psikopat filminin konusu iş hayatında sorunlar yaşayan oyun yazarı kahramanımız arkadaşlarıyla birlikte tehlikeli bir adamın köpeğini kaçırmaya kalkarlar. Kahramanımız ve arkadaşları kalkıştıkları işin başlarına çok büyük sorun açacağını br süre sonra fark ederler ama her şey için çok geç kalmışlardır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Türk sinemasının 2013 yılındaki önemli yapımlarından biri olan Mahmut İle Meryem televizyon dizilerinde tanıyıp sevdiğimiz Aras Bulut İyinemli ve Cemal Hünel, İlker Kızmaz gibi ülkemizin genç oyuncularının yer aldığı kaliteli bir yapım olarak dikkat çekiyor. İzleyenleri tarihte bir yolculuğa çıkartacak filmde Müslüman bir hükümdarın kızıyla Hristiyan bir keşişin kızının aşkı konu olarak işleniyor.

ABD, Fransa ortak yapımı Yolda filmi 22 Mart haftasında vizyona girecek farklı konusuyla dikkat çeken bir diğer film olacak. Yolda filminin konusu babasının ani ölümünden sonra eski bir sabıkalı olan Dean ile tanışan kahramanımız Sal’ın hayatı tamamen değişecek ve kendini sıradışı özgürlüğün ortasında bulacaktır. Sal ve Dean özgürlüğü yaşamak için farklı bir yolculuğa çıkacakları yolculukta kendilerini keşfetme fırsatını yakalayacaklardır.

Geçen hafta vizyona giren Çanakkale: Yolun Sonu filminin gösterimi devam ederken 2013 yılının en iddialı Türk filmini hala izlemeyenler varsa sinema keyfiyle kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz. Kurtlar Vadisi dizisinde hayranlıkla izlediğimiz Memati karakterini canlandıran Gürkan Uygun’un başrolde yer aldığı ve oyuncu kadrosunda kariyerlerinde başarılı çalışmalara imza atan Berrak Tüzünataç ve Umut Kurt’un bulunduğu yapımın yapımcı koltuğunda Tolga Aydın yer alıyor. Çanakkale: Yolun Sonu filminin konusu atalarımızın çok büyük kahramanlık göstererek tarihe geçtikleri Çanakkale Savaşında iki kardeşin başından geçenler ve savaşın soğuk yüzü muhteşem bir kurguyla gözler önüne serilmekte.

 


Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>