займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


2013 Yaz Elbiseli Takımlar

gusto-dopiyes-modelleri-modagenc-net-bayan-giyim

Modacılar bayanların iş ortamlarında ve özel gecelerde kullandıkları takımlarda modaya yön vermeye devam ederken bu sezon takımlar ceket etek, ceket pantolon ve ceket elbise olarak hanımların beğenisine sunulacaktır.

Bayanların takımlarda genelde görmeye alışık olduğumuz üçlü kombinleri kullanırken zorluklar yaşadıklarını fark eden  modacılar bu sezon hazırladıkları koleksiyonlarında elbiseli takımları öne çıkarmaya çalışmışlardır. Bayanlara tek parça elbise üzerine giyecekleri ceketlerle alternatifler üretmeye çalışan modacılar hanımların bu kıyafetlerle iş ortamlarında ve daha çok davetlerde şık görünüm kazanmalarına çalışmışlardır. Ceket modellerinin elbise modellerine göre değişiklik gösterdiği ilk bakışta hemen dikkat çekmekle birlikte tasarımcılar takımların elbise modellerinde de birçok modele yer vermeyi başarmışlardır. Elbiselerde genelde bayanların son yıllardaki trendleri olan peplum ve kalem elbiseleri tercih ederek bayan elbiseli takımlarının koleksiyonları oluşturulmaya çalışılmıştır. Takımların ceket modellerinde tek düğme, iki düğme, üç düğme modeller yer alırken yaka modellerinde erkek yaka, bebe yaka, dik yaka, hakim yaka ve kruvaze modeller elbiseli takımların en çok ilgi görecek tasarımları arasında yer alacaktır. Bayanlar takımların elbiselerinde yaz aylarında rahat edebilecekleri kolsuz ve kısa kollu modelleri ağırlıklı olarak tercih ederek girdikleri ortamlarda şık görünümleriyle dikkat çekmeye çalışacaklardır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Takımların elbiselerinde yer alacak etek boylarında mini, diz üstü, diz altı modelleriyle farklı vücut yapılarına sahip bayanlara alternatifler sunulurken ceketlerde ise kısa modeller öne çıkmayı başaracaktır. Bu sezonun en çok ilgi görecek detayları arasında yer alan peplum elbiselerde yer alacak ve takımlara ayrı bir çekicilik kazandırmayı başaracaktır. Peplum detayı elbiselerde bel kısımlarında yer alırken ince bayanların daha çok tercih ettiği bu elbiseler yıla damgasını vuracaktır. Bu sezonun kloş, kısa, kolsuz elbiseleri de koleksiyonlarda yer alırken göz alıcı kıyafetler neon kırmızı, sarı, siyah, beyaz, yeşil renklere bürüneceklerdir. Kalem elbiseler ise cesur bayanların ince bellerinde ve kalkık basenlerinde mükemmel bir görünüm sergilemelerini mümkün kılacağı gibi tek düğme kısa ceketlerle oluşturacağınız bu takımlar sayesinde her ortama ayak uydurmanızı mümkün olacaktır. Ayakkabı kombinlerinizi şık babet, dolgu veya platform topuklardan seçmeniz sizin her ortamda şık görünmenizi sağlayacaktır. Desen çeşitliliğini bu kıyafetlerde yakalamanız için koleksiyonlara dahil eden modacılar çizgili, çiçekli ve puantiyeli takımları genelde ceket çiçekli elbise düz renk veya tam tersi elbise çizgili ceket düz renk olarak kullanmanızı tavsiye etmektedirler. Farklı zevklere ve vücut ölçülerine sahip bayanlar için hazırlanan elbiseli takımları sizlerinde mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>