займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


2013 Saç Rengi Trendleri

2013 saç renkleri

2012 yılını geride bırakıp 2013 yılına girdiğimiz ilk günlerde hanımlar hayatlarına yenilikler yaparak daha güzel ve daha değişik bir yıl geçirmek istiyor. Bunu yapmak isteyen hanımlardan biri iseniz sizler için 2013 yılında trend olacak saç renkleri hakkında bilgiler vereceğiz ve hangi modellerin 2013 yılında daha çok tercih edileceğini belirteceğiz. 2013 yılında trend olacak saç renklerinin belirlenmesinde pek çok farklı ölçütten faydalanılır iken bunlar arasında televizyonlarda yer alan ünlülerin tercih ettikleri saç renkleri, saç boyası üretimi yapan firmalar tarafından en çok satılan ve kullanılan saç renklerine kadar pek çok farklı neden trendleri oluşturmada göz önünde bulunduruldu.

2013 Bal rengi saç 247x300 2013 Saç Rengi Trendleri


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

2012 yılının popüler dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl’da oynamakta olan Hürrem Sultan, kadınların saç rengi ve modelinde son dönemlerde en çok referans aldıkları isim oluyor. Hürrem saç modelleri ve saç renkleri kuaförler tarafından da en çok yapılan modeller ve renkler arasında yer alır iken 2013 yılında da saç renginde değişiklik yapacak kadınların bu renklere yöneleceği belirtiliyor. Hürrem Sultan’ın saç rengine ulaşmak istiyor iseniz saçınızı bal rengi ve bakır rengi yaptırmanız gerektiğini belirtelim.

Bunun yanı sıra 2013 trend saç renkleri arasında karamel ve tonları da yer almaktadır. Karamel saç rengi her sene moda olur iken özellikle esmer bayanlar için vazgeçilmez bir saç rengidir. Güzellik ve şıklıktan ziyade benzersiz görünümü ile karamel saçlar ile etkileyici olabilirsiniz.

karamel saç rengi 240x300 2013 Saç Rengi Trendleri

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

1 Yorum 2013 Saç Rengi Trendleri

  1. Batuhan diyor ki:

    Fena değilmiş :P Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>