займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


2013 Grunge Tarzı

Grunge modası

80’li yıllarda Amerika’da ortaya çıkan ve müzikal anlamda umursamazlık duygusunu ifade eden Grunge akımı 2013 yılına geldiğimizde kendini bayan kıyafetlerinde tekrar göstermeye başladı.

2013 İlkbahar yaz sezonunda umursamazlık duygusu hakimiyetinin yerini rahatlığa bıraktı bu da modaya salaşlığın göze çarptığı, yırtık, yamalı kotlar oduncu gömlekler, salaş bluzlar, salaş kazaklar, sarkık kollu hırkalar pantolonlarda ise yüksek bel, bol paça pantolonlar beli lastikli yada kemerli bol salaş etekler olarak bizlere getirdi. 2013 kışı oduncu kareli gömlek ve kot gömleklerle karşımıza çıkan Grunge akımı kadınların tarzına uygulanmış gömlekler ve tişörtlerle bayanların beğenisine sunulmuştur. 2013 yılına dikkat ettiğimizde hanımların rahat giyim tarzına yönelmesiyle beraber vitrinlerde salaş hırkalara oldukça fazla yer verildiği hemen göze çarpmaktadır. Bu akımın devamı olan salaş hırkalar, yakalar salaş, kollar salaş oldukça rahat ve şık olabileceğiniz hırka tasarımlarıyla dikkatleri çekiyor.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

2013 Grunge tarzı 300x168 2013 Grunge TarzıGrunge akımında size renk alternatifleri sunmak isterdik fakat bu stil genelde siyah, kahve renklerin haricinde başka bir renk kabul etmemektedir. Bu akıma ayak uyduran bayanların giydiği kıyafetlerle vereceği imaj rahatlık, salaşlık, vurdumduymazlık teması olacaktır. Bu yıl uzun maksi etekler ve bol paça yüksek belli pantolonlar grunge tarzının alt tamamlayıcıları arasında oldukça fazla yer alıyor. Grunge tarzı düzgün ve uyumlu giyim değildir bunun tam tersi olan uyumsuzluk ve rahatlık temasını içeren kıyafetlerle dikkat çekmektedir. Bu akım deri pantolon, deri postallar, bol yün kazaklar, el örgüsü kalın hırkalarda da modasına devam etmektedir. Grunge trendinin kombinlerine bakacak olursak yırtık pantolonlar ve şortlarınızın içine atlet üzerine kareli gömleği açık bırakarak kombinlemeniz mümkün olacaktır. Daha çok ünlülerin sokak giyimlerinde severek kullandıkları ve karşımıza çıkan grunge tarzı artık tüm vitrinlerde bayanları ve erkekleri rahatlığa davet etmektedir.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>