займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


2013 Floral Desen Modası

floral desen

Kelime anlamı çiçek deseni olan floral bayan kıyafetlerinde yeni bir akım olarak 2013 İlkbahar yaz sezonunda dikkat çekmektedir.

Floral desenler moda olalı üzerinden yaklaşık bir yıl geçmesine rağmen bayanlar floral desenleri yeni keşfetmeye başladılar ve çok sevmiş gibi gözüküyorlar. Bu desen pantolonlarda, bluzlarda, etek, şort, bikini ve mayo derken çanta, ayakkabı, aksesuarlarda da görülmeye başlandı. Renkli ve kıyafetlerde hareketliğin fazla olacağı 2013 ilkbahar yaz sezonunun oldukça çiçek desenli geçeceğini düşünüyoruz. Renk ve desenler ne kadar yazı hatırlatsa da modacılar floral desenleri 2013 kışında da kullanmışlardır. Kış aylarında floral desenli pantolonlar, taytlar, etekler, elbiseler, gömlekler ve bluzlar etkisini oldukça fazla gösteren kıyafetler arasında yer almıştır. Küçük çiçek desenleri olduğu gibi iri çiçek desenlerine de kıyafetlerde yer veren modacılar önümüzdeki aylarda floral desenleri hanımlardan gelen ilgi doğrultusunda daha fazla kullanacaklardır. Bu moda akımında kombin oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli detay floral desenli bir etek giydiğinizde üzerine mutlaka düz tişört yada atlet giymeniz uygun olacağı gibi floral desenli gömlek kullanıyorsanız bunun altına da jean ya da düz etekle kombin oluşturabilirsiniz. Eğer kombininizde hem alt hem üst kıyafetinizi floral desenden yaptıysanız hatalı bir giyim tarzı elde etmiş olursunuz ve bu sizin göz yorucu bir görüntü vermenizi sağlayacaktır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

floral desenler 300x190 2013 Floral Desen ModasıBu yaz floral deseni tüm kıyafetlerinizde kullanmanız mümkün olacaktır. Elbiseler, pantolonlar, etekler, şortlar, tulumlar ön planda olurken şifon elbiselerde yer alan floral desenli elbiseler, kalem etekler, mayolar, bikiniler öne çıkan modeller arasında yer alacaktır. Moda tasarımcıları çiçek karmaşasından fazla hoşlanmayan bayanlar için karmaşık çiçek desenlerden değil sade çiçek desenlerini kullanmışlardır. Sade giyinmeyi sevenlerdenseniz size tavsiyemiz floral desenli çanta ve ayakkabılarla sade kıyafetinizi kombinlemeniz olacaktır.


Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>