займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


2013 En Fazla Okunan Kitaplar

popüler kitaplar

Kitap insanların boş vakitlerini geçirmeleri konusunda en fazla yararlandıkları araçların başında yer alıyor. Bizi farklı dünyalara götüren ya da bize yeni bilgiler sunan kitapların okunması sayısı da artık ülkemizde artmaya başlıyor. Özellikle internet üzerinden alışveriş sayesinde kitapların fiyatlarında bir düşüş yaşandı ve bu da en fazla kitap okumayı sevenlerin hoşuna gitti. Aradıkları kitapları ya da sevdikleri yazarların kitaplarını artık çok daha kolay bir şekilde bulma şansını yakaladılar. 2013 en çok satan kitaplar listesinde artık bir klasik haline gelmiş olan hikaye hitabı Küçük Prens ilk sırada yer alıyor.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Bunun ardından bir süre önce yasaklanması gündeme gelen Fareler ve İnsanlar hemen ikinci sırada yer almakta. Artık kitapseverlerin en fazla sevdiği yazarlar arsında yerini sağlamlaştırmış olan İskender Pala son kitabi Efsane ile üçüncü sırada yer alıyor. Eski basımının ardından birkaç sene evvel yeni basımı yapılan ve herkes tarafından büyük bir ilgi ile okunan Kürk Mantolu Madonna kitabı hala satın alınan kitapların en üst sıralarında yer almakta. Bir üçleme olarak karşımıza çıkan Grinin Elli Tonu kitabı özellikle bayanların en fazla satın aldığı kitaplar arasında yer alıyor. Tarihi romanların en vazgeçilmez ismi haline gelen ve herkes tarafından çok sevilen Amin Maalouf son kitabı Doğunun Limanları ile en üst sıralara ilk çıktığı günden itibaren yerleşmiş durumda. Yılların eskitemediği yazarlardan biri olan ve ülkemizde de romanı filmleştirilen Albert Camus Yabancı isimli romanı ile hala en fazla satanlar arsında yer almakta. Artık bir klasik haline gelen ve yazarın sadece bir hafta gibi kısa bir süre içinde yazdığı Şeker Portakalı kitabı her yıl olduğu gibi en fazla satanlar listesinde yer alıyor.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>